Pubg Mobile Hile Çıkacak Mı?

sonses0106

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Pubg de hile çakacak mı çünkü adam akıllı server yok aimleri bir garip megic olsa hilede aim wall hızlı hoşma ölümsüzlük v.ss v.s yenilikli bir hile gelecek mi

L3G

I manage illuminati
Kurucu
Pubg de hile çakacak mı çünkü adam akıllı server yok aimleri bir garip megic olsa hilede aim wall hızlı hoşma ölümsüzlük v.ss v.s yenilikli bir hile gelecek mi
Pubg mobile için bu ay bir hile çıkarmayı düşünüyoruz henüz başlamadık fakat listemizde pubg mobile'e yer var ????

sonses0106

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Pubg mobile için bu ay bir hile çıkarmayı düşünüyoruz henüz başlamadık fakat listemizde pubg mobile'e yer var ????
Benzersiz Bir Hile Çıkarmanızı Ümit Ediyorum Hızlı Hoşma Süper Aim Böyle Sabip Olucak sekmem olsun megic olsun zıplama uçma araç hasar örmeme air drop görme v.s v.s ümitliyim sabırsızlıkla bekliyorum:love:

DiabLoBLooD

Königsrasse
Efsane Üye
Benzersiz Bir Hile Çıkarmanızı Ümit Ediyorum Hızlı Hoşma Süper Aim Böyle Sabip Olucak sekmem olsun megic olsun zıplama uçma araç hasar örmeme air drop görme v.s v.s ümitliyim sabırsızlıkla bekliyorum:love:
bu özellikleri açarsan report yersin daha sonra banlanırsın gereksiz

J0K3R

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Abartılı özelliklerin olacağını pek sanmam. Ne de olsa ban yememeniz 1. planda. Sekmeme, aim, duvardan görme v.s gibi şeyler olacaktır muhtemelen.

J0K3R

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
ban atmayan bir pubg hilesi görmedim ben bakalım nasıl olacak :)
Dediğiniz kısmen de olsa doğru fakat ban riski en düşük olan hileler mevcut. Bu hile de muhtemel öyle bir hile olacaktır. Kastettiğim buydu.

Freakly

Kurucu
Kurucu
Bayramdan sonrasına kadar cs:go projemizi bitirmeyi pilanlıyoruz , cs:go projemiz bittikten sonra forumdaki istek oyunlarda yazılımlar yapılacak arkadaşlar merak etmeyin . Bizim amacımız sorunsuz bugsuz yazılımlarımızı üyelerimize sunmak . Size acele bitirip sonucunda ban yiyebileceğiniz yazılımlar sunmak istemiyoruz , bizi anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum . İyi forumlar ...

DiabLoBLooD

Königsrasse
Efsane Üye
Bayramdan sonrasına kadar cs:go projemizi bitirmeyi pilanlıyoruz , cs:go projemiz bittikten sonra forumdaki istek oyunlarda yazılımlar yapılacak arkadaşlar merak etmeyin . Bizim amacımız sorunsuz bugsuz yazılımlarımızı üyelerimize sunmak . Size acele bitirip sonucunda ban yiyebileceğiniz yazılımlar sunmak istemiyoruz , bizi anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum . İyi forumlar ...
Aceleye gerek yok siz hatasız bir yazılım sunun bekleriz

J0K3R

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Eh, ne demiş büyüklerimiz;
-Acele işe şeytan karışır.
Yerinde bir açıklama ve karar olmuş. Kolay gelsin.

#MorpHeus

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ustunde Çalısıyolardır Herşey Bİ Anda Olacak Diye Bişi Yok Zamanla Cıkarırlar

Ceaher54

Onaylı Üye
Onaylı Üye
pubg mobile yeni bir hile çıkacaksa 10 yıl ban sorunu var. norecoil vb.. (memory kullanılarak ban yiyebilir)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)