Instagram, WhatsApp, Facebook Bir Kez Daha Çöktü

J0K3R

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2019
Mesajlar
21
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Konum
Trabzon
Son 2-3 aydır çökmesiyle kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşatan ve artık isyan ettiren Facebook-Instagram-WhatsApp çöküntülerine bir yenisi eklendi. Uygulamalar, yine bir sunucu sıkıntısı yüzünden sorunlar yaşıyor.

Milyarlarca kullanıcı kitlesine ulaşan ve her geçen gün daha da büyüyen sosyal medya uygulamaları Instagram, WhatsApp ve Facebook, ülkemizin de aralarında yer aldığı bazı bölgelerde sunucu sorunları yaşıyor. Bazı bölgelerde yavaşlama bulunurken, bazı noktalarda erişimin tamamen kesildiği sunucuların, neden böyle bir sorunla karşılaştığı şu anda bilinmiyor.


Özellikle Instagram, Avrupa bölgesinde büyük bir erişim sıkıntısı yaşıyor. Sorunun sunuculardan kaynaklandığı söylense de sebebinin ne olduğu şu an için tam olarak bilinmiyor.
Her ne kadar 2019 yılının başlarından beri bu sorunlar teşkil etse de içerisinde bulunduğumuz Yaz aylarında bu sorunlar gittikçe artmaya başladı. Facebook'un bu çöküntüler için hızlı bir şekilde bir çözüm bulması gerekiyor zira kullanıcıların sabrı dolmaya başladı.
 

Veteran

I Don't Give Up
Efsane Üye
Katılım
20 Ağu 2019
Mesajlar
176
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Konum
Almanya Berlin
Dostum seni magazinci yapalim takil burda ????????
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst